5 m (16ft) EX-QSFP-8LC-AOC5M Uyumlu 40G QSFP + 4 Dubleks LC Breakout Aktif Optik Kablo

Derecelendirme 

₺746.48

Yeni ürün

1 öğeler

Etiketler: Ucuz 5 m (16ft) EX QSFP 8LC AOC5M Uyumlu 40G QSFP + 4 Dubleks LC Breakout Aktif Optik Kablo, Yüksek Kalite 5 m (16ft) EX-QSFP-8LC-AOC5M Uyumlu 40G QSFP + 4 Dubleks LC Breakout Aktif Optik Kablo, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Juniper Networks EX-QSFP-8LC-AOC5M Uyumlu 40G QSFP + Koparma AOC (5-meter, OM3 MMF, QSFP + 4 dubleks LC) ürün Detayları Juniper Networks Hakiki EX-QSFP-8LC-AOC5M satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi QSFP + 4 dubleks LC Max Veri Hızı 40 Gbps kablo Tipi Aktif Optik Kablo lif Tipi OM3 Modlu Fiber (MMF) kablo Uzunluğu 5 m (16.4ft) ceket Malzeme PVC (OFNR) sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTS-Uyumlu Kod 8544700000 protokolleri 40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40 Gigabit Ethernet, fiber Kanal kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır. biz üstün ile müşterilerine sunan adanmıştır, standartlara uyumlu ürünleri ve hizmetleri. LODFIBER verifications birçok kalite sistemi geçti vardır, gibi CE, RoHS, FCC, kurulan bir uluslararası standart kalite güvence sistemi ve kesinlikle tasarım sırasında uygulanan standart yönetim ve kontrol, geliştirme, üretim, kurulum ve hizmet. lütfen Not: Yüklerken bir üçüncü parti alıcı-verici ağ donanımları garantiyi geçersiz garanti etmez. ağ ekipmanları üreticileri kendi ürünleri üzerinde garanti desteği tüm belirten kurallar var etkilenmeyecektir. ömür boyu Garanti tüm fiber optik ürünler LODFIBER tamamen malzeme ve işçilik hatalarına karşı garantilidir bir ömür boyu garanti ile. kaynaklanan hasarları kapsamaz bu garanti kaza, yanlış bakım, yanlış kullanım, ihmal, normal aşınma ve yıpranma, veya doğal renkler ve malzemeler arıza üzerinde genişletilmiş zaman ve kullanımı. paketleme ve Etiketleme bu işlemek için kolay ve iyi korunmuş telsiz paketi etiketli olmuştur ve işaretlenmiş varsayılan LODFIBER standartları. özelleştirilmiş etiket veya paket çözümleri istek üzerine mevcuttur. OEM ve Gümrük ortaklık dünya standartlarında OEM üreticileri çeşitli ile, 8 yıldır LODFIBER verebilmektedir tüm ihtiyaçları için özelleştirilmiş yüksek kaliteli ve maliyet-etkin çözümler ve özellikleri, dahil optik tasarım, mekanik tasarım, baskılı Devre kartı (PCB) düzeni ve elektrik tasarım, yazılım & firmware tasarım, entegre montaj, belirli etiketleri, vb kabaran Ile satış ve olumlu müşteri geribildirim, LODFIBER dünya genelinde hızla genişleyen olmuştur ve optik haberleşme sanayi lider sağlayıcı haline geliyor. eğer ürünleri ilgilendi, de bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen gönderi LODFIBER FedEx üzerinden yollayabilirsiniz, DHL, UPS, TNT, EMS veya bir müşteri-düzenlenmiş taşıyıcı. öğeleri genellikle aynı gün sevk (bazı vericiler 20 dakika kapı dışarı olabilir). biz hiçbir stok varsa herhangi bizim küresel depolar, sevkiyat 1-2 gün gecikecek. DHL teslimat için 2-4 iş günü alacak ve FedEx sadece ihtiyacı 1-3 iş günü. İspanya için, İtalya, brezilya ve diğer bazı ülkeler, öğeler gümrük nedeniyle gelmesi uzun sürebilir clearan

Model Numarası EX-QSFP-8LC-AOC5M
Marka Adı LODFIBER
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)

İlgili ürünler